Müşteri Hizmetleri

Üye Avantajları

Sitemize ücretsiz üye olarak, sadece üyelerimize özel sunduğumuz indirimlerden yararlanabilirsiniz.
Sitemiz üzerinde uygulanan kampanya ve yenilikler hakkında bilgilendirilirsiniz.

Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerden ve diğer aktivitelerden ( ürünlere yorum yaparak ve sitemize ücretsiz üye olarak) puanlar kazanıp, indirimli alışveriş yapma imkanı bulabilirsiniz. Daha çok alışveriş yapın ve aktivitede bulunun daha çok puan kazanın. Kazandığınız puanları kullanım süresi bitmeden hediye çeki olarak dönüştürebilir ve bu çeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Sitemizde pek çok şekilde puan kazanabilir ve bu puanları kullanarak indirimli alışveriş yapmak için hediye çeki oluşturabilirsiniz.

1. Alışveriş yapın.

Sitemizde satışa sunulan her ürüne ait bir "PeynirPuan" vardır.
Her 100 tl lik alışverişlerinizde 2.5 tl tutarında peynir puanı kazanmış olursunuz.


2.Yorum yapın. (3 PeynirPuan)

Kullandığınız veya beğendiğiniz  bir ürün hakkında yorum yaparak düşüncelerinizi dile getirebilir, diğer kullanıcılarımıza alışveriş yapmalarında yardımcı olabilirsiniz ve puan kazanabilirsiniz.
 

3.Üye olun. (25 PeynirPuan)


Sitemize ücretsiz üye olarak anında 25 peynir  puan kazanabilirsiniz !Hediye Çekimi Nasıl Oluşturabilirim?

1. Hediye Çeki Oluşturabilmeniz için puanlarınızın aktif olması ve kullanım koşulları sağlanmış olması gerekir.

2. Çek oluşturabilmek için uygun koşullar sağlandıysa, sitemize üye girişi yaparak puanlarım sekmesinden  "Seçili puanlarımı çeke dönüştür" butonuna tıklayın. Bu işlem sonrasında sistem "Hediye Çeklerim" sayfasına yönelecektir. Oluşturduğunuz çekleri görebilir ve bu çekleri nasıl kullanacağınızı bu sayfadan detaylı olarak öğrenebilirsiniz.
3. Çek oluşturabilmek için gerekli min. 150 peynir puandır.
4.Çeklerinizin kullanılması için sepet tutarınızın min. 150 tl olması gerekmektedir.Hediye Çeklerimi Nasıl Kullanabilirim ?

1. Satın almak istediğiniz ürünlerinizi sepetinize ekledikten sonra "Sepetim" sayfasına gidiniz. Bu sayfada bulunan "Çek / Kupon Kodu" bölümünün yanındaki " Çeklerim" butonuna basınız. Aktif durumda olan tüm çekleriniz ekranda görünecektir. Bu ekrandan kullanmak istediğiniz çekin yanındaki "Kullan" butonuna basınız.

2. Bu butonu tıkladığınızda, sistem çek kodunu tanıyacak ve size "çek tutarının sipariş toplamından düşüleceği"  uyarısını verecektir.

3. Bu uyarıyı aldıktan sonra da "Satın Al " butonu ile siparişinizi oluşturmaya devam edebilirsiniz.

4. Sipariş onay sayfasına geldiğinizde, sipariş tutarını kontrol ederek çek miktarının siparişinizden düştüğüne emin olmadan siparişinizi onaylamayınız.

5. Hediye çekiniz ile ilgili herhangi bir problem yaşadığınızda iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçerek sorununuzu iletebilirsiniz.Hediye Çeklerimin Kullanım Koşulları Nelerdir ?

1. Hediye çekinin kullanılabilmesi için aktif olması gerekir. Eğer oluşturulmuş bir çekiniz yoksa veya çeklerinizin süresi geçmiş ise çekler kullanılamaz.

2. Aktif çeklerinizi çekin oluşturulma tarihinden sonraki 30 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Aksi taktirde çekiniz otomatik olarak silinecektir.

3. www.yukselogullari.com  çeklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.