Protein İhtiyacınızı Karşılarken Lezzetin Tadına Varın!

Protein İhtiyacınızı Karşılarken Lezzetin Tadına Varın!

Vücudumuzun protein ihtiyacını karşılamaya yarayan en lezzetli besin olan ezine peyniri, kendine has aroması ve özellikleriyle tüketici tercihleri üzerinde etkili olur. 0 doğal ve yerli olarak üretilen peynirlerimiz, kahvaltı sofraları renklendirirken, farklı yemek tariflerinde de kullanılabilir. Müşterisine her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan firmamız, sunduğu online hizmetlerle kaliteli peynirin tüm Türkiye'ye ulaşmasına öncülük eder.
 
 Ezine Peynirini Benzerlerinden Ayıran Özellikler
 Bağışıklık sistemi üzerinde güçlendirici etkiye sahip olan ezine peyniri, vücudun gün boyu ihtiyacı olan enerjinin üretilmesini de destekler. Trans yağ asidi içermeyen bu özel lezzet kolesterol üzerinde dengeleyici görev üstlenir.
 
 Süt ve süt ürünlerine karşı alerjisi olan kişilerin de güvenle tüketebileceği Ezine peyniri tedarikinde sektöre liderlik eden kurumumuz, müşteri beklentilerine odaklanan hizmet anlayışıyla alanında fark yaratır. Çocuklarda iştah açıcığı özelliğiyle sağlam bir kahvaltı yapılmasına imkan veren lezzet, sofraların vazgeçilmez tutkusu olarak düşünülebilir.
 
 Geleneksel Bir Lezzet
 
 Kahvaltı sofralarının olmazsa olmazı olan peynir, domates ve salatalıkla uyum içinde tüketilebilir. Oturduğunuz yerden kaliteli bir peynire sahip olmak istiyorsanız hemen online sipariş avantajıyla alışık olduğunuz tada sahip olabilirsiniz. Koyun, keçi ve inek sütünün mevsime uygun oranda karıştırılmasıyla elde edilen en iyi ezine peyniri, sahip olduğu tat ve aromayla benzerlerinden hemen ayırt edilebilir.
 
 Beyaza dönük açık sarı renge, küçük gözeneklere ve üretim yerinin sahip olduğu özelliklerin tamamını barındıran aromaya sahip olan peynirlerimiz, Türk damak tadı ve tüketici tercihleri göz önüne alınarak özenle hazırlanır.

SAĞLIK
 

03.06.2019

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.