Mükemmel Tat: Ezine Peyniri

Mükemmel Tat: Ezine Peynirleri

Sağlıklı yaşam herkes için önem arz eder. Sağlıklı bir şekilde hayata devam etmenin yolu da kaliteli bir beslenmeden geçer. Bu yüzden protein, yağ, karbonhidrat ve vitamin eşit bir şekilde tüketilmelidir. Uzmanlara göre sağlıklı beslenmenin en büyük adımını kahvaltı oluşturmaktadır.
 
 Kahvaltıların demirbaşı sayılan peynir içerdiği zengin besin değerleri ile oldukça faydalıdır. Peynirler onlarca çeşitte olmakla beraber en fazla beğenileni Ezine çeşidi olanıdır. Ezine peyniri hem katkı maddesi içermemesi hem de yumuşak bir peynir olması sebebiyle çok fazla tüketilir. Ezine cinsi peynirlerin satıldığı sitede çok uygun fiyatlara peynir almanız mümkündür.
 
 Kaliteli Ürün Çeşitleri Ezine Peyniri
 
 Ezine peynirler tansiyondan kemik erimesine kadar onlarca rahatsızlığı önleyici bir özelliktedir. Kahvaltılarda çok fazla tüketilen bu peynir çeşidi biraz tuzlu olması ve yapısı gereği dayanıklı bir peynirdir. Uzun süre küflenmeden ve yapısı bozulmadan kalan peynir diş çürüğü ve ishal gibi hastalıkları da tedavi eder. Siteden alabileceğiniz en iyi ezine peyniri peynir satışı yapan rakip sitelere göre daha ucuza satılmaktadır. Ayrıca firma tüm ürünlerini garanti vererek satıyor.
 
 Yerinde Üretim
 
 Firma tüm peynirleri kendi üretiyor. Ülkemizin kendi sütlerinden üretilen peynirler yerinde üretildiği için de tadı ithal ürünlerden daha güzel oluyor. Ayrıca yerinde üretim sayesinde ürünler içeriğine hiçbir şekilde katkı maddesi koyulmamasına rağmen daha çok dayanıyor. Ürünlerin kargolama ve yerinden satış esnasında özel makineyle vakumlanarak dayanıklılığı ekstra artırılıyor.


  EZİNE PEYNİRİ
 

15.05.2019

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.