HAR BEE Propolis Damla 20cc

Görsel 1
Görsel 2
Peynirpuan : 50
Fiyat:
100,00 TL

Propolis 20 ml

Bal arılarının çiçek ve tomurcuklardan topladığı özleri balmumu ve reçine ile karıştırarak oluşturduğu; başta kovanı mikroplardan, bakterilerden ve olabilecek hastalıklardan korumak olmak üzere bir çok amaç için kullanılan doğal bir arı ürünüdür. 

Saf Propolisin Doğal İçeriği :

%50 - 55 reçine ve balsam, % 20 - 35 bitki kaynaklı mumlar, % 10 - 15 enerjik ve esansiyel yağlar, % 2 - 5 polen, az miktarda organik ve inorganik bileşenler bulunmaktadır.

Propolis ilaç değildir. 

Propolis doğal bir ürün olduğundan mevcut bir yan etkisi bulunmamıştır. 

sadece Arı ürünlerine alerjisi olanlarda kaşıntı ve ciltte kızarıklık görülebilir.

Bu gibi durumlarda ürünün kesilmesi ve doktorunuza başvurmanız önerilir.

Kullanım Şekli Ve Dozu:

Çocuklarda : ( 3 - 7 yaş arasındaki ) 5 -10 damla günde 2 kez sabah akşam ( yaklaşık 10 - 20 damla günlük ) olarak alınması önerilmektedir.

Yetişkinlerde : 10 - 20 damla günde 2 kez sabah ve akşam ( yaklaşık 20 - 40 damla günlük ) olarak alınması önerilmektedir. 

* Yetişkinlerde ilk kullanımda vücudunuzun bu ürüne karşı alerjik olup olmadığını anlamak için 10 damla, Çocuklarda 3 damla gibi hafif dozlarda başlayınız. 

* Vücuda en iyi şekilde bal, pekmez, sıcak süt ve her türlü sıvı gıda ile alınmakta beraber yoğurt, muhallebi gibi gıdalarla da alınabilir. 

Propolisi tercih ettiğiniz gıdaya damlatarakta tüketebilirsiniz.

Saklama Koşulları:

Serin ortamda ve her zaman ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz

Diğer Özellikler
Stok Kodupropls11
MarkaHAR BEE
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)2
8681153112820

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.