Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

                                     

                                       
YÜKSELLER Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından   eski kaşar peyniri üretimi ile  gıda sektörüne  ilk adımını atmıştır.
Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile  (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.


Geçen 65 yıl ile Birlikte firma standart ürün üretimi ile sadece Meşhur Ezine peyniri üretmekte olup bünyesinde bulunan Şarküterileri  için çeşit ürün üretmektedir.
 1964 yılında zeytinyağı işletmeciliğiyle de faaliyet alanını genişletmiştir. 2000 yılına kadar geçen sürede yapısını değiştirmeyen aile işletmesi 2000 yılında yeni bir yapılanmaya başlamış ve 2000 yılının sonunda zeytinyağı ve peynir işletmesi olarak bireysel işletmelere dönüşmüştür.
Üçüncü kuşak peynir işletmesine sahip olan Yükseloğulları markası ürün kalitesi ve standardını en üst seviyede tutarak hijyenik bir ortamda üretim yapmayı ve güvenilir bir marka olmayı prensip edinmiştir.


Zeytin ve Zeytinyağı sektöründe Mahir Yüksel markası ile müşterilere sunulmaktadır.
 
Ezine Peynirinin oluşumundan bu yana hiç bir değişiklik yapmadan günümüze kadar gelmiş lezzetli peynirlerimizi üretmeye devam etmektedir.
SAYGILARIMIZLA
Sipariş için: www.yukselogullari.com

Daha Fazla Bilgi için :
https://www.ezinepeynirim.com

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.