Doğal Ezine Peyniri

Doğal Ezine Peyniri

Ezine peyniri, peynir severlerin rafine peynir zevkine yıllardır hitap etmektedir. Koyun, keçi ve inek sütleriyle üretimi gerçekleşen bu peynirler, sıradan beyaz peynirlerden kolaylıkla ayırt edilebilir karakteristik tatlarıyla yaygın olarak tercih edilmektedir. Geniş bir tüketici kitlesine hitap eden ezine peynirlerinin kalitesinde değerlendirilmesi gereken en önemli unsur şüphesiz ki doğallıktır. Peynirler, bir süt ürünü olması sebebiyle oldukça hassas yapıdadırlar. Ayrıca, yapay katkı maddelerinin aromalarını bozması sonucu tüketim zevkleri oldukça azalabilmektedir. Yükseloğulları, sektördeki yıllardır süre gelen tecrübesi ve doğallık konusundaki hassasiyetiyle en iyi ezine peyniri üretimini gerçekleştirmektedir.
 

En İyi Ezine Peyniri Çeşitleri


Firmamız, ezine peyniri üretiminde çok çeşitli bir gıda ürünü yelpazesi sunmaktadır. Ezine peynirinin başlı başına bir peynir alt çeşidi olmasıyla yetinmeyen firmamız ezine peynirlerini de kendi içinde sınıflandırarak elde edildikleri süt türüne göre çeşitlendirmektedir. Söz konusu ürünler aynı zamanda yağ oranlarına bağlı olarak tekrar kategorize edilmekte ve satış sırasında müşterinin beğenisine sunulmaktadır. Firmamız bu anlamda, peynir alıcılarının farklı beğeni ve ihtiyaçlarının değerlendirilmesine özen göstermektedir.
 

Geleneksel Keçi Ezine Peyniri

Oldukça yaygın ve meşhur olan keçi peyniri güncelliğini gelenekselliğinden ödün vermeden korumaktadır. Firmamız dahilinde üretilen keçi ezine peyniri, sanılanın aksine son derece hafif dokusuyla tüketicilerine ezine peyniri ve keçi sütü kombinasyonunun ayrıcalığını yaşatmaktadır. Taze ve doğal keçi ezine peynirinin bağışıklık sistemini destekleyici ve kemik gelişimini güçlendirici etkileri bilinmektedir. Yükseloğulları, pek çok çeşitteki ezine peyniri üretimiyle sağlıklı ve lezzetli ürünleri müşterilerin beğenisine sunmaktadır.


 
 

20.01.2021

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.