Ezine Peyniri

Süt ve süt ürünlerinin insan vücudu için birçok faydası vardır. Protein açısından zengin olan süt ve süt ürünleri Türkiye'de de fazla tüketilmektedir. Süt ürünü olan peynirlerde kahvaltıların vazgeçilmezidir. Ezine peyniri, Çanakkale'nin Ezine ilçesinden ismini alan peynir çeşididir. İnek, koyun, keçi sütleri ile elde edilen bir peynir çeşididir. Bütün süt ürünlerinde olduğu gibi Ezine peyniri üretimi de son derece önemlidir. Ürünlerin lezzetinin aynı standartlar ile üretiminin sağlanması gereklidir. Firmamız bütün ürünlerini belirli standartlara uygun olarak üretip satışını yapmaktadır. Ezine peyniri içerisinde bulunan yüksek protein miktarından dolayı, vücut için yeterli protein seviyesini karşılayabilmektedir. Ezine peyniri farklı sütlerden elde edilebilmektedir. Süt miktarında bulunan yağ oranı yüksek ise en iyi Ezine peyniri o sütten elde edilecektir.
 

Yükseloğulları Geleneksel Ezine Peyniri

 

Yükseloğulları, Ege yöresine ait olan Ezine peynirinin geleneksel tadı ile üretimini sürdürmektedir. Geleneksel tadının devamlılığının sürdürülmesi hem ürünün ham kokusunu ve ham faydasını korumaktadır. Ürünler bütün kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. Ürünler kontrolleri başarı ile geçmektedir. Firmamız hem müşterinin peynirden sağlayacağı en yüksek faydayı sağmasını hem de daha uygun fiyatlara ürünlere ulaşımını sağlamayı amaçlamaktadır. Sağlıklı besinler tüketilmesi konusunda hassas davranan firmamız kalitesini ve lezzetini koruyarak herkese ulaşmayı hedeflemekteyiz. Yükseloğulları Ezine peyniri, Ezine Koyun peyniri ve keçi Ezine peyniri  olarak özenle ve özgün tadını koruyarak üretimini sağlamaktadır.

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.