kseloğulları

Yükseloğlulları olarak uzun yıllardır edindiğimiz deneyimlerimize dayanarak, müşterilerimize doğal ezine peynirini kaliteli bir şekilde üretmekte ve güvenle satışını yapmaktayız. Ezine peynirleri, hem doğal görüntüsü hem de hoş tadıyla mutfakların vazgeçilmez gıdası olmaktadır. Ezine ismini üretildiği bölgeden almıştır. Doğal peynirler, Ezine bölgesinin doğal bitki örtüsüyle beslendiği koyun, keçi ve ineklerin sütlerinden ve bu sütlerin karışımıyla, doğal aromalarında eklenmesiyle üretilmektedir. Sunmuş olduğumuz kalite, ezine peynirinin doğallığından gelmektedir. Tüm üretim işlemlerimizde, hakiki ezine peynirinin doğal yapısını ve tadını bozmaması için yüksek standartlarda hizmet vermekteyiz. En iyi ezine peyniri için peynirin doğal kıvamına gelmesi beklenmekte ve satışa sunulmaktadır.
 

Ezine Peyniri Çeşitleri

Renk olarak doğal beyaz ile sarı renklerinin arası bir renge sahip olan ezine peynirinin bir çok çeşidi vardır. Elde edildiği koyun, inek ve keçi sütüne göre çeşitlendirilir. Keçi ezine peyniri, özel ve hakiki yapımıyla hem kahvaltılarda hem de meze olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte, görünüm olarak da üzerinde küçük benekli gözenekler bulunan ezine peyniri, yendiği zaman ağızda yumuşak kıvamlı ve leziz bir tat bırakır. Aslında sadece kahvaltı yada meze olarak değil, bir çok yemeğin içine de sos türü olarak eklenebilmektedir. Makarnalarda yada böreklerde kullanılarak harika tatlar yaratılmaktadır. Kullanım alanı oldukça fazla olan ezine peyniri üretiminde ve üretildikten sonra güvenli ortamda saklanmasında büyük bir özveri ile çalışılmaktadır.
 

Yükseloğulları

Kahvaltılarda vazgeçilmez bir unsur olan beyaz peynir çeşitlerinden ezine peyniri kendine has geleneksel aroması ile tüketicilerin en çok tercih ettiği peynir türünden biridir. Ezine bölgesi yakınlarında yetişen hayvanların sütlerinden üretilen ezine peyniri bu sayede kaliteli bir ham maddeye sahiptir. İnek, keçi ve koyun sütlerinden üretilmesiyle üç farklı çeşidi vardır. Tüm ezine çeşitleri iyi bir lezzete ve kıvama sahip olsa da ham maddelerinin farklı olmasından ötürü içlerinde ufak farklılıklar bulundurmaktadır. İyi bir ezine peynir çeşidi almak isteyen tüketicilerin güvenilir bir firmadan alışveriş yapması önemlidir. https://www.yukselogullari.com/ bu konuda öncü firmaların başında gelmektedir. Müşteri memnuniyetini baz alarak satış yapan Yükseloğulları en iyi ezine peyniri arayışında olan müşteriler için iyi bir adrestir.

Neden Ezine Peyniri?

Geleneksel ve kendine özgü bir tat arayan tüketiciler için ezine peyniri iyi bir tercihtir. Tat ve kıvamıyla tüketmesinin oldukça keyifli olmasının yanı sıra ezine peynirinin insan vücuduna sağladığı bilinen birçok faydası bulunmaktadır.
  • Doğal bir enerji kaynağıdır.
  • Zeka artışına pozitif bir katkı sağlar ve yemek yemeyen çocuklarda iştah açıcı rol oynar.
  • Vücuttaki kolesterol dengesini sağlar.
  • Kalsiyum açısından katkı sağlayarak diş ve kemik sağlığına pozitif etki gösterir.
  • Hafızayı güçlendirerek alzaymır gibi hastalıkları önler.
Hem sağladığı sayısız faydayla hem de kendine has lezzetiyle tüm ezine çeşitleri gibi keçi ezine peyniri de sıklıkla tercih edilmektedir. Kaliteli bir ezine peyniri tüketmek isteyen herkes için Yükseloğulları piyasada öncü bir firma konumundadır.

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.