Protein Deposu Ezine Peyniri

Ezine peyniri protein zenginliği bakımından eşsiz bir peynir türüdür. Omega çeşitlerini barındıran bu peynirin şifa olduğu hastalıklar sayısızdır. Keçi, inek ve koyun sütlerinden oluşturulan peynirin yapımı aşamasında kullanılan süt türüne göre fayda sağladığı noktalar ve tatlar da değişmektedir. Birçok uzman diyetisyen ve profesörün önerdiği bu peynir sık sık özellikle kahvaltılarda tüketilmelidir. Kaliteli ve hijyenik ortamlarda üretilen peynir gerekli koşullar sağlandığında uzun süreler boyu saklanabilmektedir. Tarihi bir kökeni de olan bu peynir en çok hasımsızlığı giderir, tansiyonu düzenler, protein sayesinde enerji verir, saç köklerini güçlendirerek saç dökülmelerini önler ve daha sayısız faydaları mevcuttur. En iyi ezine peyniri web sitemizde sizleri beklemekte.

Birçok kaliteli ve hijyenik peynir ve süt ürünlerini https://www.yukselogullari.com/  adresimizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz el değmeden hazırlanır ve aynı şekilde paketlenerek gönderim sağlanır. Sağlıklı beslenmek isteyenler için bünyemizde birçok doğal süt ve süt ürünleri bulunmaktadır. Her ürünümüz hijyenik ilkelere uygun katkı maddesi olmadan anne eli lezzeti bilinci ile hazırlanmaktadır. Doğal ürünlerimize internet sitemiz üzerinden yorulmadan güvenle ulaşabilirsiniz. Ürün gönderimlerinde ürünün bozulmadan ve doğal haliyle gönderilmesine dikkat etmekteyiz. Her ürünümüz farklı rahatsızlığa ve hastalığa iyi  gelmektedir. Özellikle keçi ezine peyniri keçi sütünden yapılmış olmasından ötürü son derece sağlıklı ve çocukların kemiksel gelişimine faydalıdır. En taze ürünler için sitemizde göz gezdirebilirsiniz.
 
protein deposu Ezine peyniri

 
 

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.