Ezine peynirim

Ülkemizde en sık tüketilen yöresel peynir çeşitlerinden olan ezine peyniri adından da anlaşılacağı üzere Çanakkale'ye bağlı Ezine ilçesinde üretilir. Ezine peynirinin üretimi bölgede yetişen hayvanların sütüyle yapıldığı için kendine özgü bir lezzeti ve kalitesi vardır. Beyaz peynir üretim koşullarına uygun üretilen ezine peyniri, tam yağlı peynirler kategorisine girer. Tam yağlı ve orta sertlikte bir peynir olmasından ötürü herkesin severek tükettiği bir peynir türüdür. Ezine peynirinin üretiminde ham madde olarak inek, keçi ve koyun sütleri kullanılmaktadır. İçerdiği süt çeşidine göre peynirin lezzeti ve kokusu gibi özellikleri de değişiklik göstermektedir. Keçi ezine peyniri kendine has lezzeti ve kıvamına göre en sevilen ezine türlerinden biridir.
 

Orijinal Lezzet Kaliteli Üretim


Ezine peyniri tüketmeyi sevenler için piyasada birçok farklı markadan çıkmış çeşitleri satılmaktadır. Müşterilerimizin damak tadına uygun yüksek kalite ezine peynirlerinin satışı https://www.ezinepeynirim.com firması olarak tarafımızca yapılmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin bazı özellikleri şu şekildedir:
  • Keçi, koyun ve inek sütünden yapılma üç çeşit ezine peynirinin satışı.
  • Kendi has bölgesinde üretilmiş sütlerin ham madde olarak kullanımı.
  • Geleneksel aromaya sahip peynirlerin satışı.
  • Uzun süre dayanıklılığını koruyan ve bozulmayan peynirlerin satışı.
Kahvaltılarda ve yemeklerinizde kullanabileceğiniz ezine peynirinin en kalitelisine nereden ulaşabileceğinizi düşünüyorsanız firmamız bu amaçla size hizmet vermeyi beklemektedir. Firmamıza başvurduğunuz taktirde en iyi ezine peyniri çeşitleri uygun bir şekilde paketlenerek adresinize ulaştırılmaktadır. Sitemiz üzerinden inceleme yaparak istediğiniz ürünü kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.