Kahvaltı Sofralarını Şenlendiren Ezine Peyniri

Ezine peyniri muhteşem tadıyla ve kıvamıyla evinize mutluluk getiriyor. Eşsiz lezzetiyle diğer peynirlerden ayrılan ezine peyniri kendine özgü haliyle kahvaltı sofralarının baş tacı oluyor. Tamamen hijyenik koşullarda üretimi gerçekleştirilen ezine peyniri sofralarımızda eksik olmaması gereken bir yiyecek. Tamamen doğal olmasıyla da çok sağlıklı bir yiyecek haline geliyor. Ezine peyniri tadı, tuzu yerinde olması için özenle üretimden geçmiştir. Bu peynir bekletilip olgunlaştırma yapıldığı için diğer peynirlerden farklı bir hal alıp çok lezzetli oluyor. Ezine peyniri iyi bir protein kaynağıdır. Ayrıca A vitamini ve kalsiyum, fosfor, çinko gibi mineraller bakımından zengin olmasıyla kemik sağlığı açısından faydalı oluyor. Hem sağlıklı hem de lezzetli olmasıyla tercih edilen bir yiyecek oluyor.
 

Bambaşka Lezzetiyle Ezine Peynirinden Vazgeçemeyeceksiniz


En iyi ezine peyniri satın almayı düşünenler için firmamız çok iyi ve kaliteli ezine peynirlerini size sunuyor. Yoğun kıvamıyla ve ağızda dağılmasıyla bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz. Sadece kahvaltıda değil istediğiniz saatte yiyebileceğiniz ezine peyniri faydalı vitamin ve mineralleriyle size sağlık katacaktır. Bir kere denediğinizde hep sofranızda görmek isteyeceksiniz. Ağızda güzel bir tat bırakmasıyla keçi ezine peyniri kahvaltı sofralarının olmazsa olmazı olarak gönlünüze taht kuruyor. Keçi sütünden üretilen ezine peynirinin hem daha lezzetli olması hem de besleyici özellikte olmasıyla bu tadı bırakamayacaksınız. Siz de sipariş vermek için Satın Al butonuna tıklayarak bu güzel lezzetleri sofralarınızda görebilirsiniz.


 

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.