Ezine Peyniri Kalite Standartları

Ezine peyniri geleneksel tarifi, doğallığı ve lezzetiyle geçmişte ve modern dünyada yaygın olarak tüketilen bir peynir türüdür. Ezine peynirinin orijinal tadı onu kahvaltı sofralarından her öğüne başarıyla taşımaktadır. Yükseloğulları, peynir üretimindeki yıllarla sabit tecrübesi, uzman ekibi ve geniş kaynaklarıyla güvenilir ve lezzetli ezine peynirinin değişmez adresidir. Müşteri görüş ve memnuniyetine oldukça önem gösteren firmamız, bu anlamda her damak tadına hitap eden özel ürünlere sahiptir. En iyi ezine peyniri deneyimini vaat eden firmamız, yüksek kalite standartlarıyla farklı yağ oranı ve kilogramlardaki  ezine peynirlerini, üretimden mutfaklara taşımaktadır.
 

Sağlıklı ve Güvenli Ezine Peyniri

Ezine peynirinin bu derece meşhur ve yaygın oluşu birçok güvenilir olmayan firma tarafından üretilmiş ve esasen ezine peyniri özellikleri taşımayan peynirlerin piyasaya sürülebilmesine neden olabilmektedir. Kar amacı güdülerek gerçekleştirilen orijinal olmayan ezine peyniri üretimi bir gıda maddesi ve süt ürünü olarak tehlike saçmaktadır. Yükseloğulları, ezine peyniri üretimi konusunda sektördeki öncüllüğüyle bir örnek teşkil etmektedir. Kaliteli ve test edilmiş sütlerden elde edilen peynirler yüksek hijyen standartlarında kontrolden geçmektedir. Bu anlamda firmamız, gerçek ezine peynirinin üretiminde müşterilerine gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır.
 

Ezine Peyniri Çeşitleri

Ezine peynirlerinin yapımı sırasında  elde edilen peynir aroması sütün elde edildiği hayvana göre değişkenlik göstermektedir. Ezine peynirinin yaygın çeşitlerinden olan keçi ezine peynirinin, her yaş grubu için besin değeri yüksek içeriğiyle hem sağlıklı hem de lezzetli olduğu bilinmektedir. Yükseloğulları, inek ve koyun sütlerinden elde edilen diğer çeşitlerinin yanı sıra keçi ezine peyniri ile  de geniş bir tüketici kitlesine hitap etmektedir.


 

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.