En Lezzetli Peynirler Sofranızda

Yöresel Ezine Peyniri Lezzetleri

 
            Yöresel lezzetler belli bir yöreye ait olan besinin başka hiçbir yerde aynı lezzeti ve tadı vermemesi ile oluşuyor. Ezine peynirleri de Çanakkale ili Ezine ilçesinde yapılan ve kendine özgü bir tamah tadına sahip olan peynir çeşidi olarak tüketilmektedir. Bölgenin sahip olduğu otlak alanlardan gelen bir lezzetin hayvanların sütünde kaliteye dönüştüğünü göz ardı emek mümkün olmuyor. Bu nedenle de yörenin adını alan Ezine peyniri son derece lezzetli bir ürün olarak tüm ülke de tüketiliyor.
 
            Peynirin yapılmış olduğu hayvan sütüne göre de farklı ön adlarla anılan Ezine peyniri çeşitlerine rastlamak mümkün olmaktadır. Normal beyaz peynir gibi üretilen anacak yörenin geniş otlaklarından gelen lezzetin peynirlerde de kendini göstermesi ile markalaşmış olan bir lezzet olmaktadır. Peynirin kendine özgü tadının olması ise daha çok bölgede yetişen çeşitli ot ve ot tohumlarının hayvan sütüne katmış olduğu aromadan geliyor. Bu bölgede koyun, keçi ve inek sütünden elde edilen Ezine peynirleri de tüm ülke genelinde en lezzetli peynir olarak tüketiliyor.
 
 Ezine Peyniri Almak İçin En İyi Adres
 
            Söz konusu yöresel olan bir lezzetin temini olduğunda oldukça güvenilir bir adresten alışveriş yapmak da son derece önemli oluyor. En iyi Ezine peyniri almak isteyenlerin de rahatlıkla istedikleri peyniri alması mümkün oluyor. Bunun için sadece Ezine peyniri değil tüm yöresel lezzetlerin oldukça titiz bir şekilde tek bir adresten kullanıcıya sunulmasına dikkat ediliyor. Sağlıklı ve yörenin sunmuş olduğu lezzeti olduğu gibi kullanıcıya ulaştırmak adına son derece etkili bir hizmet veriliyor. Eşsiz lezzetleri ile sofranızda olmasını istediğiniz Ezine peynirlerine kolaylıkla ulaşabilir ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
 
            Ezine koyun peyniri, Ezine keçi peyniri ya da Ezine inek peyniri çeşitlerinde istediğiniz ürünü istediğiniz miktarda almanız mümkün oluyor. Kullanıcılara sunulan bu hizmette disiplinli bir şekilde hizmet sunumuna özellikle dikkat ediliyor. Yöresel lezzetlerin en doğru ve en güvenilir şekilde kullanıcıya ulaştırılması sayesinde de hizmet kalitesi her geçen gün giderek artıyor. Doğru ürünü doğru adresten almanın keyfini çıkaranların sofralarında en sevdikleri lezzetler yer alıyor.
 
 
 

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.