En Kaliteli Peynir

İnsanoğlu yaşamını sürdürebilmek için vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminleri yemeleri gerekiyor. Yeterli ve dengeli beslenme sağlı yaşam için büyük önem taşıyor. Yeterli ve dengeli beslenmek i.in muhakkak öğün atlamadan beslenilmesi öneriliyor. Bu noktada da kahvaltı yapmak ve kahvaltı esnasında alınan besinler vücut için oldukça önemlidir. Kahvaltının olmazsa olmazı da hiç şüphesiz peynirdir.
 
 Yöreden yöreye farklı isimler almakla birlikte en dikkat çekici ve vitamin açısından en zengin peynir türünün ise ezine peyniri olarak karşımıza çıkıyor. Diğer peynir türlerine göre farklı yapısı ile dikkat çeken ezine peynirinin bu denli ön plana çıkmasında katkısız ve doğal olması ile ilgilidir. Koyun sütü ile yapılan bu peynir türünün en kalitesi, tat olarak en güzeli sitemizde müşterilerin hizmetine sunuluyor.
 
 Uygun Fiyat Avantajı
 
 en iyi ezine peyniri ile müşterilerimizle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kemik erimesi rahatsızlığı bulunan hastaların bu peyniri yoğun şekilde tükettiği biliniyor. Peynir fiyatının diğer peynir türlerine göre oldukça uygun olması ve buna ek olarak daha uzun ömür olması nedeniyle tercih ediliyor. Sitemizi ziyaret eden müşterilerimizi uygun fiyat avantajı ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. Uygun fiyat ile alıcı bulan peynir fazla miktarda tüketilmekte.
 
 Yerli Peynir Çeşidi
 
 Sitede satışı yapılan ezine peynirlerinin tamamı ülkemizde üretiliyor. Doğal yollardan müşterilerle buluşturduğumuz peynir türleri oldukça ilgi görüyor. İçeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan ezine peynirinin siparişini sitemiz üzerinden verebilirsiniz.
 
YÜKSEK KALİTE
 

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.