En Kaliteli Ezine Peyniri


İnsanların hayatına devam edebilmek için vitamini, yağı, proteini ve karbonhidratı dengeli bir şekilde almak zorundadır. Sağlıklı yaşam için dengeli beslenmenin önemi büyüktür. Bu dengeli beslenmenin yolu da sağlıklı bir kahvaltıdan geçer. Yörelere göre çeşitli olarak yapılsa da sağlıklı bir kahvaltının en önemli ürünü peynirlerdir. ezine peyniri ise peynirler arasında en çok beğenilen peynir oluyor. Bu peynir türünün fazla tercih edilmesi ise hem doğal olması hem de fazla katkı maddesi içermemesinden ileri gelir. Genelde koyun sütünden yapılan ezine peynirlerin en kalitelileri site üzerinden uygun bir fiyata satılıyor.
 

 Uygun Fiyatlı ve Kalite Ezine Peyniri

 
 Ezine türündeki peynirler kemik erimesinden tansiyon rahatsızlıklarına kadar birçok rahatsızlığa iyi geliyor. Kahvaltıların vazgeçilmezi olan ezineler diğer peynirlere göre daha dayanıklı ve daha uygun fiyata satıldığından oldukça fazla tercih edilir. İshale ve diş çürüklerine de iyi gelen en iyi ezine peyniri sitede diğer sitelerden daha uygun fiyatlara satılıyor. Uygun fiyata satılması peyniri herkesin alabilmesine de olanak sunuyor.
 

 Yerli Ürünümüz Ezine Peyniri

 
 Sitede satılan tüm ezine peynirleri ülkemizde üretiliyor. İthal ürünlerin içeriğinde yer alan katkı maddelerinin sitedeki ezine ürünlerinde yer almaması sayesinde de hem daha sağlıklı peynir yiyebilecek hem de gerçek peynir tadını alabileceksiniz. Firmanın organik peynirleri yerli inek ve koyunlardan üretilen sütler ile içeriğine hiçbir katkı maddesi konulmadan vakum tekniğiyle satılıyor. Böylece ürünü katkı maddesi içermemesine rağmen uzun süre saklayabileceksiniz.
 
 
 

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.