Kahvaltılarımızın vazgeçilmezi tadının ünü, ülke sınırlarını aşmış olan ve hemen hemen herkes tarafından sevilen bir peynir türüdür. Yediden yetmişe herkesin severek yediği bir peynir türü olarak da bilinmektedir. Ezine peyniri ilçesinin adını alarak marka olmuş bir peynir türüdür. Tam yağlı oluşu, ürünü yaparken kullandığımız güvenilir makineler, işini ustalıkla yapan aşçılarımız sayesinde her zaman tercih edilmiştir.

  En iyi Ezine Peynirini Yapıyoruz

 
            Dünden bugüne yapmış olduğumuz peynirlerde her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Müşterilerin memnuniyeti sadece vermiş olduğumuz emek sayesinde değil kullanmış olduğumuz sütün kalitesinin Ezine yöresinde yetişen ineklerden sağlamış olmamızda gizlidir. Ezine bölgesinde yetişen ineklerden alınan sütler o yörenin aromasını taşır. Sizinde tüketirken vazgeçmeme nedeniniz aslında kaliteli inek sütünden yapılmış olması ile alakalıdır.
 
            Sütün özel işlemler sayesinde her zaman temizliğe son derece verilen önem ile sağlanır. Süt işlendikten sonra besin değerleri açısından kayıp yaşanmaz. Siz ve sevdikleriniz her zaman gönül rahatlığı ile ürünü kullanabilirsiniz. Kahvaltılarınız da kullanacağınız Ezine koyun peyniri sayesinde günlük protein miktarınızı alarak sağlıklı bir biçimde başlaya bilirsiniz.
 

 Ezine Peynirinde Bir İlkiz

 
            İnsan eli değmeyen steril şartlar altından sofranızda güvenilir bir şekilde tüketebileceğiniz en iyi ezine peyniri sahibi olduğumuzun siz müşterilerimiz onaylamış bulunmaktadır. Farkımız işimize emek vermek, sevgi ile bu işi harmanlamaktır. Her firmadan farklı olarak tercih edilen sütte kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Yerken ağzınızda kalacak olan tat, kremsi yapısı, küçük gözenekleri sayesinde hem göze hem midenize hitap edecek ürünler yapmaktayız.

  El Emeği Ve Sevgi Karıştırıyoruz
 
            Diğer peynirlerden farklı tada sahip olması, aroması ve doyuruculuğu sayesinde her zaman tercih edilen bir markaya sahip olmamız işimizi en düzgün şartlarda yapıyor olmamız ile alakalıdır. Ürün tüm işlemlerden geçtikten sonra sofranıza gelene kadar uygun vakumlama yöntemleri ve saklama koşulları ile ilk yapıldığı anda ki tazeliğini korur. Sadece bir işi yapmak o işte başarılı olduğunuz anlamına gelmez biz bu işe sevgimizi katarak ve birçok aşamada emek vererek her zaman taze, güvenilir, sevilen ve tercih edilen peynir firması olmak istiyoruz.
 
 
 
 

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.