Yükseloğulları

Hakiki ezine peynirleri, peynirin ismini aldığı ezine bölgesindeki doğal sütlerle ve bu sütlerin karışımıyla yapılmaktadır. Yükseloğulları olarak müşterilerimize en doğal ve en kaliteli ezine peyniri üretimini ve satışını sağlamaktayız. Çanakkale'nin Ezine, Ayvacık ve Bayramiç bölgelerindeki doğal koyun, keçi ve inek sütlerinden yapılmaktadır. Bununla birlikte, üretimimizde doğal ezine peynirinin doğallığını gerçekleştirmek için peynirleri üreteceğimiz zamanı da iyi seçmekteyiz. Hakiki ezine peyniri yapmak için en uygun zaman ilk bahar ayları olmaktadır. Nisan ve Mayıs dönemlerinde doğal bitkisel şartların bulunduğu bölgelerden elde edilen koyun, keçi ve inek sütlerinden doğal ve en iyi ezine peyniri üretimimiz gerçekleştirilir. Ezine peynirleri farklı çeşitlerde üretilip, müşterilerimize sunulmaktadır.
 

Doğal Ezine Peyniri

Peynir üretim tesissimizde, doğal ezine peyniri üretiminde kullanılan mandıralardaki sıcaklık ve nem dengesi yüksek kalitede sağlanmaktadır. Mayalama işlemiyle birlikte ezine peynirinin hoş ve güzel tadına belirli bir bekleme süresiyle ulaşılmaktadır.Mayalama işlemlerinden sonra, kalıp kesme ile birlikte ezine peynirlerinin üstünde gözenekli benekler oluşmakta ve diğer peynirlerden ayrılan bir görünüm kazanılmaktadır. Ezine peynirleri oldukça sağlıklı ve hijyenik ortamda ambalajlanmaktadır. Beyaz rengi ve lezizliği ile sofralarımızı zenginleştiren keçi ezine peyniri yüksek kalite ve güvenilirlikte müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Ezine peyniri satın alındığı zaman ambalajlarıyla muhafaza edilebilir. Ezine peynirini keserken dağılmaması için ince bıçak kullanılmalıdır. En doğal ve kaliteli ezine peynirleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 

 

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.