Damakta Hoş Bir Tat Bırakan Ezine Peyniri


Çanakkale'nin Ezine ilçesine ait bir peynir olan ezine peyniri kendine özgü tadıyla damakta hoş bir tat bırakıyor. Ezine peyniri, firmamız tarafından yapılan doğal üretimiyle kaliteden ve lezzetten ödün vermiyor. Firmamızın ezine peynirinin üretiminde kullandığı maya dana şirden mayası olduğu için ezine peyniri daha doğal ve sağlıklı bir yiyecek olmaktadır. Satın aldıktan sonra uzun süre kendi ambalajında muhafaza edebilirsiniz. Ezine peynirleri çok özel bir şekilde el değmeden üretilmektedir. Sağlığınız için gönül rahatlığıyla ve afiyetle yiyebilirsiniz. Besleyici özelliği olmasının yanı sıra yağ, protein, vitamin ve mineral ihtiyacını karşılıyor. Ağızda dağılan ve güzel bir tat bırakan ezine peyniri köylerde yetişen hayvanların sütünden doğal bir şekilde üretiliyor.
 

Doğallıkla Kalitenin Buluştuğu Adres Yükseloğulları


En iyi ezine peyniri arayanlara yükseloğulları firmamız birçok ezine peyniri çeşidi sunmaktadır. Koyun, keçi ve inek sütlerinden elde edilen ezine peynirlerimiz bulunmaktadır. Özenle ve düzenle üretilen ezine peynirlerimiz arasında keçi ezine peyniri öne çıkmaktadır. Keçi sütüne has lezzetiyle ve yağ oranıyla rahatsız etmeyen bir tadı vardır. Ailenizle birlikte piknik yerleri gibi her yerde tüketilebilecek bir peynir olan ezine peyniri mutluluk saçmaktadır. Siz de çok uygun fiyata satışta olan ezine peynirlerimizi sitemiz üzerinden satın alabilir ve bu lezzetin tadına bakıp deneyebilirsiniz. Size güvenli bir şekilde gönderim yapabilmek için yoğun emek ve çaba sarfediyoruz.
 

Ezine peyniri

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.