Çanakkale'den Sofranıza Ezine Peyniri

Ezine Peyniri:

 
            Ezine peynirinin en önemli özelliği koyun ile keçi sütünün kullanım miktarıdır. Çanakkale bölgesine ait bir lezzet olan Ezine peyniri, doğadaki bitkiler ile beslenen hayvanların sütü kullanılarak üretilmektedir. Aromalı ve yağlı otlar ile beslenen hayvanlar sebebi ile peynirin lezzeti ile kalitesi de beklenilenin ötesine geçmektedir. Sütten paketleme aşamasına kadar gerekli tüm kontrollerin yapıldığı Ezine peyniri, vakumlu paketleri nedeni ile daha fazla raf ömrüne sahiptir.
 

 Ezine Keçi Peyniri:

 
            Tam yağlı olmasına rağmen herkesin çok severek yediği Ezine peyniri, beyaz ve sarı tonlarına sahiptir. Yedikten sonra ağızda muhteşem bir tat bırakan ve küçük gözeneklere sahip olan Ezine peyniri, hem lezzeti hem kalitesi ile en sevilen peynirler arasında yer almaktadır. Keçi sütünde bulunan tüm faydalı besinleri içeren Ezine keçi peyniri, sunduğu lezzet ile vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Son derece sağlıklı olan ve besleyici bir özelliğe sahip olan Ezine peyniri, vakumlu paketler içerisinde sizlere gönderilmekte ve kahvaltı sofralarını süslemektedir.
 

 Ezine Koyun Peyniri:

 
            Peynir sevenler için en leziz ve doğal seçenekler arasında yer alan Ezine koyun peyniri, bol oksijene sahip olan yerde yetişen hayvanların sütü ile üretilmesi nedeni ile ayrı bir lezzet sunmaktadır. Tam yerinde üretiliyor olması nedeni ile son derece kaliteli olan Ezine koyun peyniri, ağızda krema tadı bırakmaktadır. Diğer peynirlerden farklı kullanılan sütü olan Ezine koyun peyniri Çanakkale'den sofralarınıza ulaştırılmaktadır. Özel olarak sağılan sütler ile üretilen ve kahvaltı için en ideal lezzetler arasında yer alan Ezine peyniri koyun, keçi ve inek sütü kullanılarak elde edilmektedir. Farklı paket seçenekleri ile beraber satışa sunulmakta olan Ezine peyniri seçenekleri, en doğal ve en lezzetli halleri ile damak zevkinize sunuluyor.
 
 Ezine Peyniri Siparişi:
 
            İstediğiniz tüm ürünleri kapıda ödeme seçeneği ile birlikte satın alabilir ve bu lezzetlere ortak olma şansı elde edebilirsiniz. Özel paketler içerisinde sizlere ulaştırılan Ezine peynirleri, en hijyenik şartlar altında üretilerek sizlerin beğenisine sunulmaya devam ediyor. En iyi Ezine peyniri seçeneklerine ulaşmak için siz de siparişinizi dilediğiniz zaman verebilirsiniz.
 
 
 

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.