Bambaşka Lezzeti Ve Aromasıyla Ezine Peyniri


Bambaşka Lezzeti Ve Aromasıyla Ezine Peyniri

Ezine Peyniri olarak sofralarımıza gelen lezzetin yolculuğu çok başkadır. Tarlalarda doğal ortamlarda beslenen hayvanların sütü işlenerek farklı lezzetlere dönüşüyor. Tamamen hijyenik bir yolculukta olan sütün kalitesi de önemlidir. İnek, koyun ve keçi sütünün belirli oranlarda karıştırılmasıyla ezine peyniri ortaya çıkıyor. Ezine peynirinin bu yolculukta bekletilip olgunlaştırılması peynirin kalitesini ve lezzetini yükseltiyor. %100 dogal bir şekilde el değmeden özel olarak üretim yapan firmamız siz müşterilerimizin sağlılığını ön planda tutuyor. Güvenli bir şekilde gönderim yapan firmamız ezine peynirlerini soğuk straforlu özel kutularla bozulmasını engelleyerek ve tazeliğini koruyarak evinize ulaştırıyor. İşte En İyi Ezine Peyniri yolculuğu bu şekilde gerçekleşiyor.
 

Vazgeçilemeyen Tadıyla Ezine Peyniri


Peynirler kahvaltı sofralarının vazgeçilemeyen en güzel yiyeceğidir. Sağlıklı ve yeterli beslenebilmek için peynirin kaliteli ve iyi olması önemlidir. Peynirlerimiz üretim yapılırken de gerekli testlerden geçiyor. Ve sağlıklı bir şekle bürünen ezine peynirleri sofralarda yerini alıyor. Keçi sütünün kalitesi ve lezzetiyle soframıza gelen keçi ezine peyniri belirli yağ oranlarıyla da ne fazla ne de az olacak şekilde kıvamını koruyor. Ağızda krema gibi dağılan ve yoğun bir lezzet ve tada sahip olan ezine peynirleri çoğu kişinin müptelası olmasına neden olmaktadır. Siz de sayfanın üst sağ bölümündeki Satın Al butonuna tıklayarak e-ticaret sitemize yönlenebilir ve bu güzel lezzetlerin siparişini vererek sofralarınızda ezine peyniri kalitesini ve tazeliğini görebilirsiniz.
 

En İyi Ezine Peyniri

30.10.2020

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.