1049.99 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ.
 

Müşteri Hizmetleri

3D Secure Ödeme Sistemi

Tüm dünyada online alışverişlerde bir standart halini alan ve yüzyüze alışverişlerdeki chip&pin uygulamasının online alışveriş uyarlaması 3D Secure güvenli ödeme sistemi ile tüm alışverişleriniz yukselogullari.com da güvence altına alınmaktadır.

Vısa tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak geliştirilmiş ve ulusal Güvenlik Platformu ( 3-D Secure ) adıyla hizmete açılmıştır.

Web siteleri üzerinden, kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptğı çalışmaya 3D Secure denir.

Ödeme bilgileri aşamasında, kartla ödeme seçeneğine banka kartınızın bilgilerini girdiğinizde "Ödeme Tamamla" butonuna tıklayarak bir sonraki adım olan 3D Güvenli Ödeme'ye yönlendirileceksiniz.Bu sırada kredi kartınızın ait olduğu banka sistemlerinde kayıtlı cep telefonunuza bankanız tarafından tek kullanımlık SMS bilgisi iletilecektir.SMS ile gelen şifrenizi 3 dakika içinde kullanmanız gerekmektedir.Şifrenin onaylanması ile ödeme işleminiz tamamlanacak ve siparişiniz oluşturulacaktır.

Sipariş aşamasında tüm sorularınız için
+90 (286) 618 12 13 müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

  • Yükseloğulları 1953 yılında kurucumuz Mahir Yüksel tarafından eski kaşar peyniri üretimi ile gıda sektörüne ilk adımını atmıştır.

    Daha sonraki dönemlerde ezine peyniri markalaşması oluşmadan beyaz peyniri talepleri doğrultusunda koyun sütü ,keçi sütü ve inek sütü ile (paçal) olarak EZİNE PEYNİRİ üretimine başlanmıştır.
  • BİZİ TAKİP EDİN!

Sosyal medya kanallarından bizi takip edin indirim ve fırsatları kaçırmayın

ÖDEME YÖNTEMLERİ

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.